Vitalway

Vitalway

Vita Lāce gatavo ziedūdeņus ar destilācijas metodi izvelkot no auga visas labās vielas ar tvaika palīdzību. Ziedūdeņu gatavošanas procesā ēteriskā eļļa netiek nosmelta, tāpēc katrā pilienā ziedūdens ir arī eļļas daļiņas.
​Vitalway radītāja uzskata, ka dabas vielas izmantotas ikdienā, palīdz cilvēkiem justies labi un būt veseliem. Ziedūdeņus, kā alternatīvo medicīnu, izmanto ļoti daudzi cilvēki, tie ne tikai saglabā labsajūtu, bet arī uzlabo veselību.

Tos var izmantot: sejas ādas tonizēšanai, maskām, kompresēm, matu kopšanai pēc mazgāšanas, vannām, inhalācijām, nervu nomierināšanai, garastāvokļa uzlabošanai, kā gaisa atsvaidzinātājus, pārtikā, ādas atveseļošanai un muskuļu un locītavu sāpju remdēšanai un elastībai.

Gan priede, gan egle ir lielisks, dabīgs gaisa attīrītājs. Palīdz nogurušām, sapampušām kājām,  iekaisušām balssaitēm, kakla sāpēm,  nogurumam, no rīta aizpampušām acīm. Palīdz elpošanas grūtībām, mājdzīvnieku ādas problēmām. Der kosmētikas noņemšanai. Var izmantot kā losjonu pēc skūšanās. Atsvaidzinošs karstā saulē.

Priede –  atveseļo galvas ādu un spēcina matus. Palīdz atgūties noģībušam cilvēkam, atveseļo smaganas, uzlabo elpošanu un sirdsdarbību. Palīdz dažādām ādas problēmām – izsitumiem, kodumiem, pumpām.

Egle – palīdz sastiepumiem un izmežģījumiem, pie dažādām locītavu un muskuļu sāpēm. Lieliski iztīra elpceļus. Ziedūdens jāsmidzina uz sejas, kājām, kaklā, degunā, uz problemātiskām ķermeņa vietām.

Piedāvājumā:

ziedūdeņi, kuriem realizācijā pieejami visu gadu:

kadiķu skuju;

priežu skuju;

egļu skuju.

Ziedūdeņi, kuri pieiejami pēc jaunās ražas:

samteņu;

kliņģerīšu;

citronmelisas;

raudenes;

smiltsērkšķu jauno dzinumu;
citu augu ziedūdeņi.

+371 26178091, Mājražotāja: zīmola Vitalway radītāja Vita Lāce

vitalace@vitalway.lv

www.vitalway.lv

facebook.com/VitalwayZiedudeni

Iegādes vietas:

Smiltenē: ražotnē, Meža 8B Smiltene;

Alūksnē: Dārza iela 8, Alūksne;

Rīgā: veikalā IDILLE, Kr. Barona 46, Rīga, t/c Barona centrs;

Cēsīs: Eko Bodīte, Eko/Deko NAMIŅŠ, Vaļņu iela 3A, Cēsis;

Liepājā: veikals MULLE, Kuršu 2, Liepāja.

Var saņet Caur Omniva pakomātiem. Nosacījumus skatīt šeit:

http://www.vitalway.lv/lv/par-mani

Gadatirgos, pilsētas svētkos. Šeit var skatīt sarakstu ar datumiem un vietām:

http://www.vitalway.lv/lv/par-mani

Straupes Hanza tirgū

Straupes Zirgu pastā